Честитка Начелника општине Билећа поводом Дана државности Србије

Начелник општине Билећа Веселин Вујовић честитао је грађанима Србије Дан државности, 15. фебруар.

„Свим грађанима Србије, а посебно онима који своје коријене вуку из наше Херцеговине желим срећан Дан државности. Да им Бог да да овај велики празник али и све дане у годину проводе у миру и благостању. Нека вам се испуне сви зацртани планови и пројекти и да наставите пут добробити свих грађана Србије. Ми смо један народ, увијек заједно у добу и злу, нека нам свима будућност доноси само добро и да никада не заборавимо ко смо и како су створене наше државе“, навео је Веселин Вујовић.

Вујовић је подсјетио и на значајну донацију коју је Влада Србије уплатила за изградњу водоводне мреже у селу Баљци.

„Још једном упућујем неизмјерну захвалност народа Билеће за помоћ коју нам је Србија упутила. Никада нећемо заборавити помоћ наше браће за вријеме одбрамбено- отаџинског рата, а ни свих посљератних година. Чврсто вјерујем да ће наша сарадња бити настављена и у наредном период“, истакао је Вујовић.