Руководство општине Билећа на обиљежавању крсне славе Града Бијељина

Начелник општине Билећа Веселин Вујовић и његов замјеник Никола Бајовић присуствују дводневном обиљежавању крсне славе Града Бијељине- Светог великомученика Пантелејмона. Уочи славе града синоћ су положени вијенци на споменик погинулим борцима Војске Републике Српске и одржано Духовно вече у Центру за културу “Семберија”.„Билећа његује братске односе са Бијељином, што смо показали овом нашом посјетом. Важно нам је да овакве свечаности користимо за успостављање пријатељских веза и са другим градовима. Начелник и ја данас смо разговарали и са градоначелником Бијељине, Љубишом Петровићем“, каже замјеник начелника општине Билећа Никола Бајовић. Вујовић и Бајовић састаће се данас и са градоначелником Будве Марком Батом Царевићем. Како нам је рекао замјеник начелника општине Билећа Никола Бајовић тема овог састанка биће успостављање сарадње између Будве и наше општине са посебним освртом на развој туризма у Билећи.