Одржана  X Редовна  сједница  СО-е Билећа.

Скупштина општине Билећа на X Редовној сједници одржаној 28.03.2022. године усвојила је свих осамнаест тачака  дневног реда.  Скупштина је донијела одлуку о именовању чланова Општинске изборне комисије Билећа  за коју сагласност даје Централна изборна комисија БиХ .

Затим одлуке о разрјешењу , односно именовању вршилаца дужности директора ЈУ „Туристичка организација  Билећа“ гдје  је разрјешена Милијана Леро а именована Кристина Бајчетић. На дневном реду су се нашле  и  одлуке о именовању чланова Управног одбора ЈУ Дом културе „Јевто Дедијер“Билећа  као и одлука о разрјешењу  односно именовању  вршилаца дужности  ЈУ Дом културе „Јевто Дедијер“Билећа . У поменутој установи разрјешена је дужности Јована Продановић а именован је Лазар Гњато.

Такође , усвојен је Годишњи план начелника и Општинске управе Билећа за 2022. годину као и Инвестициони програм општине Билећа за 2022. годину.