Одржана сједница Форма за безбједност

Данас је одржана редовна сједница Форума за безбједност наше општине. Сумирани су утисци о години на измаку, проблемима који су ријешени, а било је ријечи и о неким новонасталим проблемима.

” Сви проблеми на које смо могли утицати ми као чланови Форума су ријешени у већем дијелу. Са данашњег састанка апеловали смо преко основних и средњих школа и осталих установа који су чланови овог Форума, да се скрене пажња на употребу пиротехничких средстава, забране точења алкохолних пића малољетним лицима као и поштовање радног времена угоститељских објеката, како не би дошло до неких нежељених посљедица”, рекао је предсједник Форума за безбједност, Милорад Војновић.

Војновић је свим нашим суграђанима честитао предстојеће новогодишње и божићне празнике.