Начелник угостио представнике компаније Моцарт

Начелник општине Билећа данас је угостио представнике компаније Моцарт(Mozzart), која је финансирала реконструкцију универзалног спортског терена код Основне школе „Петар II Петровић Његош“.
„Задовољство нам је што ћемо вечерас у Билећи да отворимо још један терен у оквиру акције 100 терена за једну игру. Ово је 89 терен у оквиру акције а четврти у Републици Српској. Овај терен је по много чему посебан, један је од највећих, а дефинитивно највећи у Републици Српској и први је који је намијењен за одбојку, а ту је и опрема за кошаркашки, фудбалски и рукометни спорт“, рекла је Селма Селкановић, руководилац дирекције корпоративних послова компаније Моцарт.
Укупна вриједност свих радова на игралишту је око 100.000 КМ. Све је направљен у част Тијане Бошковић и како кажу из компаније ово је најмање што су могли да ураде за најбољу свјетску одбојкашицу и да јој захвале за све што је урадила за наш спорт.