Начелник општине Билеће Веселин Вујовић присуствовао устоличењу митрополита Јоаникија

Веселин Вујовић, начелник општине Билећа, присуствовао је церемонији устоличења митрополита црногорско-приморског Јоаникија у Цетињском манастиру.

„Срећан сам што данас присуствујем јако битном догађају за читав српски народ. Сигуран сам ће духовно богатство, снага и љубав нашег митрополита успјети да наш народ поведе правим путем, а то је пут истине и вјере. Тешко је данас у времену разних искушења ширити праве људске вриједности, зато нам треба путоказ ка путу истине и вјере и подршка, коју ће нам митрополит Јоаникије сигурно пружити.
Само је истина пут до Бога и само добро може побиједити зло.

И овом приликом честитам митрополиту Јоаникију на устоличењу, а српском народу овај велики дан”, изјавио је Веселин Вујовић, начелник општине Билећа након церемоније устоличења митрополита Јоаникија.