Потписани уговори о додјелу стипендија

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Обавјештавају се студенти са подручја општине Билећа који су испунили услове за додјелу стипендија у школској 2023/2024. години њих 55 (Коначна ранг листа студената), да ће се потписивање уговора о додјели стипендија обавити у сриједу дана 19. јуна 2024. године у 11 часова зграда општине – велика сала.Молимо студенте да са собом понесу бројеве жиро рачуна .

ОПШТИНСКА УПРАВА БИЛЕЋА

Вујовић и Радичевић потписали Споразум o успостављању сарадње Алексинца и Билеће: Споразум је потврда јединства и братске љубави

Начелник општине Билећа Веселин Вујовић и предсједник општине Алексинац Далибор Радичевић, потписали су данас Споразум о успостављању сарадње између ове двије општине, који има за циљ стварање повољног оквира за развој сарадње засноване на реципроцитету и обостраном интересу.

Прочитај Више