Начелник општине Билећа на пријему код предсjедника Вучића

Поводом Дана српског јединства слободе и националне заставе, начелник општине Билећа присуствовао је пријему код предсједника Републике Србије, Александра Вучића. Овом приликом разговарали су и о финансијском стању у Општини Билећа.
Предсједник Вучић је обећао финансијску помоћ за Општину Билећа у износу од пола милиона конвертибилних марака. Напоменућемо да је финансијска помоћ Општини Билећа од Републике Србије, у износу од милион конвертибилних марака, стигла прије неколико мјесеци и ријешила веће проблеме.
Овом приликом захваљујемо предсједнику Вучићу на разумијевању и на пруженој помоћи. Данашњем пријему у згради Генералног секретаријата предсједника Републике Србије у Београду присуствовали су и ученици билећких основних школа, као и начелници и ученици из наших сусједних општина.