Oдржана Извјештајна скупштина Општинске Борачке организације.

Данас је у Билећи одржана Извјештајна скупштина Општинске Борачке организације.
На дневном реду било је 7 тачака, а највише пажње посвећено је раду новоформираног предузећа „Патриот“, као и оснивању Фонда солидарности Општинске Борачке организације.
Жељко Ивковић, предсједник Борачке организације општине Билећа, истиче да је данас скупштина имала прилику да се увјери у рад предузећа „Патиот ДОО“.
„Веома смо задовољни њиховим радом и пословањем. Сматрам да је пун погодак регистровање овог предузећа, јер смо упослили 7-8 људи, махом цивилних инвалида. Данас смо расправљали и усвојили и Правилник о оснивању Фонда солидарности Општинске Борачке организације, јер као што сви знају, све је више обољелих и болесних припадника борачке популацијe, а њихова социјална карта је углавном тешка“, рекао је Ивковић.
Разговор са предсједником Борачке организације општине Билећа, Жељком Ивковићем, можете послушати данас у 15 часова у „Новостима из наших крајева“ на таласима Радио Билеће.