Прољећна акција уређења града

У организацији општине Билећа, данас је спроведена ,,Прољећна акција уређења града”.
Чистиле су се и уређивале све површине од ,,Матовог Хана” до ресторана ,,Влахиња”. Мато Вујовић, предсједник Скупштине општине Билећа каже да је ово прва у низу акција чишћења и захваљује се свима који су подржали данашњу акцију.
,,Данас је успјешно спроведена акција чишћења нашег града. Рађено је на уклањању смећа и кошењу зелених површина. У наредном периоду општинске службе, општинска инспекција и комунална полиција ће интезивније обилазити све дивље депоније и санкционисати грађане који на неправилан начин одлажу комунални отпад. Бићемо истрајни у томе, јер нам је чиста Билећа изнад свега”, рекао је Вујовић.
У данашњој акцији учествовали су радници: Oпштинске управе, Туристичке организације, Ватрогасне јединице, Дома културе, Културно-спортског центра, Центра за социјални рад, Електро-Херцеговине, Водовода и наравно Омладинска организација ,,Језерине”.