У организацији општине Билећа 28. марта биће проведена ,,Прољетна акција уређења града”.

Планом акције предвиђено је чишћење и уређење свих површина од Подосоја до Влахиње.

-Посебно ће се радити на уклањању депоније на Влахији, али и осталим површинама како би град и околина у наредном периоду били чистији и љепши. У акцији ће учествовати запослени у општинској управи, општинским предузећима и установама, као и чланови свих Омладинских организација из нашег града, истакао је Мато Вујовић, предсједник Скупштине општине Билећа.
Позивамо све становнике који су у могућности да се прикључе овој акцији и допринесу здравијој и љепшој животној средини. Уколико временске прилике не дозволе планиране радове, о новом термину акције бићете благовремено обавијештени, додао је Вујовић.