Билећа: Паркинг сервис почиње са радом

“Патриот” д.о.о. Билећа обавјештава грађане Билеће да паркинг сервис почиње са радом у понедељак 9.октобра 2023. године.
Наплата паркинга се врши по зонама.
Зона I – Улица Краља Александра и паркинг “Електро-Херцеговина”.
Зона II – Обилићев вијенац, Попарина страна, паркинг Дома културе “Јевто Дедијер” и паркинг стамбеног блока Дубрава.
Цијена услуге паркирања за период од 90 минута у ЗОНИ I износи 1 КМ, док цијена услуге паркирања за период од 60 минута у ЗОНИ II износи 0,50 КМ.
Мјесечна паркинг карта за ЗОНУ I износи 25 КМ, а за ЗОНУ II 20 КМ.
Годишња карта за обје зоне износи 210 КМ, а годишња карта за ЗОНУ II износи 150 КМ.
У продаји су такође карте за три и седам дана, као и полугодишње паркинг карте, а цјеновник можете погледати у прилогу.
Паркинг карте се могу купити у канцеларији “Патриот” д.о.о Билећа која се налази у згради Општинске управе Билећа, код контролора за наплату, у киоску “i Novine” преко пута Општине, и у Т.Р. “Зеленгора”.
Услуге паркирања је могуће платити и СМС поруком и то за ЗОНУ I на број 083 59 06, за ЗОНУ II на број 083 59 07.
За све додатне информације можете се обратити у канцеларију “Патриот” д.о.о. Билећа у згради Општинске управе или на телефон број 059 380 611.