Одржана Тринаеста редовна сједница СО-е Билећа

Данас је одржана тринаеста редовна сједница С.О. Билећа, а на дневном реду нашло се једанаест тачака.
На иницијативу групе грађана Комисија за давање приједлога назива насеља, улица, тргова и установа на подручју општине Билећа донијела је одлуку, да у знак захвалности, улица у којој је живио и радио др Божидар Бабић носи његово име. Ову одлуку сви присутни одборници подржали су једногласно.
На данашњој сједници усвојен је Елаборат о процјени штета од земљотреса на подручју Билеће 2022 год. Поднесено је 412 захтјева, а укупна штета на свим оштећеним објектима износи 1.940.423.95км.
На скупштинском засједању усвојене су одлуке о приступању изради планова парцелације за израду канцер института на Планој и погона за производњу хумуса у мјесту Дракуљица.