Министарство рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске расписало је јавни позив за бањску рехабилитацију ратних војних инвалида од прве до десете категорије и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата.

Право на бањску рехабилитацију немају лица која су у протекле три године користила ово право по пројекту ресорног министарства, као и ратни војни инвалиди из категорије ампутираца и параплегичара који су у истом периоду бањску рехабилитацију користили путем Фонда здравственог осигурања Републике Српске.
У бањско-климатске здравствене установе Републике Српске пројектом је предвиђено упућивање 8 корисника из Билеће који припадају поменутим категоријама.
Уз захтјев, који се подноси шалтер-сали Општине Билећа, потребно је доставити рјешење о статусу ратног војног инвалида или члана породице погинулог борца, рјешење о категоризацији борца, те налаз и препоруку надлежне здравствене установе о потреби бањске рехабилитације, не старији од шест мјесеци.
Додатне информације могу се добити у канцеларији број 5 или на телефон број 059/380-080
Конкурс је отворен 15 дана од објављивања на огласној табли Општине Билећа.