Учествујте на семинару „Конкурентност у сектору хране Републике Српске“

Развојна агенција Републике Српске у сарадњи са Агенцијом за безбједност хране БиХ и Општином Билећа, у оквиру Европске мреже предузетништва Републике Српске, организује семинар на тему „Конкурентност у сектору хране Републике Српске“.

Циљ семинара је да се учесници упознају са изазовима и смјерницама које пољопривредно-прехрамбени сектор Републике Српске очекује у погледу трансформације и развоја конкурентности у будућности.

Семинар ће бити одржан у четвртак  14. априла 2022. године, у Општини Билећа, улица Краља Александра 28. – сала скупштине, у термину од 11:00 до 13:00 часова.

Могућност за пријаву имају привредни и други субјекти из сектора производње и прераде хране који су регистровани на подручју Републике Српске.

Заинтересовани учесници су обавезни да потврде своје учешће на семинару најкасније до 12. априла 2022. године на имејл адресу: een@rars-msp.org.

За све додатне информације будите слободни да нас контактирате, контакт особа је Дејан Шешлија, контакт телефон:066/714-313 .

• You actually make it appear really easy together with your
    presentation however I in finding this topic to be actually something which I think I would never understand.
    It kind of feels too complicated and extremely huge for me.
    I am taking a look ahead in your next submit, I will attempt to get the hold of
    it! Escape room lista