Вујовић: Слога је увијек била и биће најјаче оружје против свих невољаНачелник општине Билећа,

Веселин Вујовић, обратио се поводом Дана српског јединства, слободе и националне заставе својим суграђанима и свим припадницима српске националности:„Слога је увијек била и биће најјаче оружје у свим ратовима и најјаче оружје против свих невоља.Увијек смо са слогом и јединством лакше савладали препреке и невоље са којима се сусретао наш народ од постанка па до данас. Колико су нам јединство и слога потребни за опстанак здраве породице, толико су нам потребни и за опстанак здравог друштва и здраве државе.Датум који је одабран за обиљежавање овог празника је датум када је васкрснула српска војска, односно када је пробијен чувени Солунски фронт давне 1918. године, што је било одлучујуће за слом Централних сила у Првом свјетском рату.У име Општине Билећа и у своје лично име, честитам данашњи празник свим својим суграђанима и свим припадницима српске националности са жељом да са слогом и јединством побиједе све пороке савременог друштва”, рекао је Вујовић.